szkło
szkło - usługi
szyby zespolone
lustra
witraże
piaskowanie
ławy szklane
drzwi szklane
kabiny prysznicowe
przeszklenia
zadaszenia
poliwęglany
zabudowa balkonów
pustaki szklane
oprawa obrazów
okucia i akcesoria do szkła
fronty aluminiowe
balustrady ze szkła

 
 

Szkło towarzyszy nam na każdym kroku, jest tak wszechobecne, że zdajemy się go nie dostrzegać, niemniej bez niego nasze dzienne funkcjonowanie byłoby niemożliwe. Okna, szyby samochodowe, ekrany telewizorów, okulary, naczynia i przedmioty codziennego użytku, to wszystko mamy dzięki temu niezwykłemu materiałowi jakim jest szkło. W naszej ofercie prezentujemy państwu całą gamę różnorakiego szkła o nieskończonych możliwościach zastosowań:

Szkło float clear

Jest to szkło powszechnie używane w stolarce okiennej i meblach, dostępne w grubościach od 2mm do 19mm, płaskie, o wysokiej jakości, transparentne, o powierzchniach płasko-równoległych, naturalnym połysku powierzchni, przejrzyste, bez zniekształceń;
Stosuje się je do produkcji szyb zespolonych, do szklenia drzwi, okien, ścian wejściowych i portali, ścian osłonowych budynków, wewnętrznych ścianek działowych itp., wszędzie tam, gdzie stawiane są wysokie wymagania dla przepuszczalności światła oraz wyglądu estetycznego zaszklonej powierzchni, można je wyginać, hartować emaliować i laminować.

Szkło ANTISOL

To szkło redukujące intensywność promieni słonecznych, występuje w kolorach: brąz oraz grafit, zieleń.

Szkło BEZPIECZNE

Jest to szkło z ATESTEM O2, wielowarstwowe powstaje poprzez klejenie dwóch lub więcej tafli szkła float i specjalnej folii ochronnej. W przypadku uderzenia w szkło i jego rozbicia, odłamki pękniętego szkła pozostaną w tafli przyklejone do folii.
Stosuje się je wszędzie tam, gdzie istnieje zwiększone niebezpieczeństwo rozbicia szyby i w wyniku tego powstania wypadku; do szklenia drzwi i okien, płaszczy zewnętrznych budynków, ścian wewnętrznych, ścian działowych spełniających kryteria bezpieczeństwa.

Szkło ANTYWŁAMANIOWE - szkło z ATESTEM P2 lub P4, podwójna lub poczwórna warstwa folii pomiędzy szybami zapewnia bezpieczeństwo w wypadku stłuczenia oraz pewne zabezpieczenie na wypadek włamania.

Szkło ORNAMENTOWE

Jest to szkło ozdobne o grubości 4mm stosowane głównie w stolarce drzwiowej i meblowej. Dostępne w kolorach : brąz, bezbarwny oraz miodowy. Jest to szkło wzorzyste, którego jedna powierzchnia ma wytłoczony wzór w postaci ornamentów, a druga jest nieregularnie gładka; Posiadamy w ofercie ornamenty hut polskich i zagranicznych.
Stosuje się je do rozdzielenia pomieszczenia w sposób dekoracyjny z ograniczoną przejrzystością, do szklenia witraży, okien oraz drzwi, w przypadku potrzeby ograniczenia przejrzystości przy zachowaniu optymalnego przechodzenia światła, można je zginać, hartować i stosować jako szyby izolacyjne.

Szkło ZBROJONE

Jest to szkło płaskie zbrojone siatką drucianą, która zabezpiecza szybę po stłuczeniu przed rozpryśnięciem się na kawałki. Podczas walcowania i kształtowania wprowadzana jest do masy szklanej siatka druciana; kolory: bezbarwny, miodowy, brąz. Grubość 7mm
Stosuje się je do szklenia okien i drzwi w halach fabrycznych, okien dachowych, świetlików, piwnic, domowych drzwi wejściowych, balustrad balkonowych, szybów wind oraz jako osłona fasad, siatka druciana zabezpiecza szkło przed włamaniem i zwiększa jego wytrzymałość w razie pożaru.

Szkło REFLEKSYJNE

Jest to szkło stwarzające efekt lustrzanego odbicia. Efekt jest najlepiej widoczny gdy między pomiędzy pomieszczeniami występuje 60% różnica światła. Dostepny w kolorach: brąz, clear, niebieski, zielony. Grubość 4mm lub 6mm.
szkło monolityczne z naniesioną warstwą pierwiastków metali metodą pirolityczną, oferuje wyjątkowy, atrakcyjny wygląd tak szyb okiennych, jak i parapetów i posiada wyjątkowe właściwości odbicia światła, a odbicia promieni słonecznych jest bardzo skuteczne.
Zastosowanie: całoszklane fasady, ścianki działowe, drzwi, balustrady, itp.

Szkło SZKLARNIOWE

Jest to szkło polskie walcowane w III gatunku produkowane do szklarni, o standartowych wymiarach 60*160


Strona główna | O nas | Oferta | Galeria | Nowości | Kontakt | Mapa strony
© Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "KRYSZTAŁ".