o firmie
osiągnięcia
targi
technologia

 
 

Jesteśmy Firmą Produkcyjno- Handlowo- Usługową, z siedzibą w Podegrodziu, koło Nowego Sącza, o charakterze rodzinnym. Istniejemy od ponad 20 lat. Początkowo był to jednoosobowy zakład świadczący usługi szklarskie, jednak dzięki dalekowzrocznej wizji, profesjonalnemu przygotowaniu i dobrej strategii handlowej rozrósł się, stając sprawnie zarządzanym przedsiębiorstwem, które dziś zatrudnia ponad 40 osób.

Cieszymy się szerokim uznaniem i renomą, nasza marka jest ceniona i szanowana wśród naszych klientów, którym oferujemy szeroką gamę szkła budowlanego, pustaków szklanych, szkła szklarniowego, szyb zespolonych, luster, ław i mebli szklanych, witraży, płyt poliwęglanowych, oraz szklaną galanterię łazienkową.

Wykonujemy obróbkę szkła i luster na każde zamówienie. Bazując na profesjonalizmie i doświadczeniu naszych pracowników oraz na najwyższym poziomie wysokiej klasy maszyn, gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję.

Opierając się na innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązaniach projektowych, świadczymy także usługi konstrukcyjno budowlane w zakresie aranżacji wnętrz z wykorzystaniem elementów szklanych. Wykonujemy także zabudowy balkonów, ogrody letnie, różnego rodzaju zadaszenia i świetliki.

Naszą ambicją jest doprowadzenie do pełnego zadowolenia naszych klientów, dlatego nie obawiamy się podjąć nawet najbardziej nietypowych zleceń, gwarantując fachowe doradztwo techniczne oraz najwyższej jakości wyroby i wykonanie.

Nasza nazwa "KRYSZTAŁ", oddaje nie tylko piękno naszych produktów, ale także przejrzystą filozofię współpracy z każdym, z naszych klientów.

"KRYSZTAŁ" to renomowany znak solidności i rzetelności, fachowego doradztwa i profesjonalnego wykonania.

Jesteśmy po to, aby urzeczywistniać państwa marzenia!


Strona główna | O nas | Oferta | Galeria | Nowości | Kontakt | Mapa strony
© Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "KRYSZTAŁ".